Σχετικα με την ετησια Καλοκαιρινη Σμιξη των Μελων του Φορουμ

Συναυλίες ή εκδηλώσεις που θα είχε ενδιαφέρον να παρακολουθήσουμε
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

#8 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

Συμφωνώ με το Θανάση να μεσιάσουμε την απόσταση και γιαυτόν να γίνει στην Αυστρία
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#9 Δημοσίευση από bill1961 »

Εγώ κόβω μέσω Αλβανίας, με βολεύει :)

Σοβαρά τώρα...
Πέραν των συναισθηματικών λόγων, για μας που συμμετείχαμε και τις δυο μέχρι τώρα φορές, υπάρχουν δυο πολύ σημαντικοί λόγοι που μας οδήγησαν να προτείνουμε και φέτος την Κουρούτα (ή καλύτερα μας έκαναν να μη σκεφτούμε για κάποιο άλλο μέρος):
1. Υπάρχουν πολύ καλοί φίλοι εκεί κάτω, οι οποίοι "ξεσκίστηκαν" να μας διευκολύνουν και να μας λύσουν όποια προβλήματα παρουσιαζόταν τις δύο προηγούμενες φορές. Δεν θέλουμε να τους γινόμαστε βάρος, αλλά όποτε "τους γίναμε" δεν αρνήθηκαν να βοηθήσουν...
2. Υπάρχει μια ταβέρνα (παράγκα τη λέει ο Βασίλης), όπου μας ανέχονται επί 48 και βάλε ώρες. Να ξεκινάμε με τα γκαρσόνια της πρωινής βάρδιας, να μας βρίσκει η βραδινή βάρδια και να φεύγουμε την άλλη μέρα το πρωί, αφού έχει ξαναπιάσει δουλειά η επόμενη πρωινή βάρδια. Να τρέχουν στις 3 τη νύχτα να βρουν μακαρόνια επειδή, έτσι μας άρεσε, ή να μας φέρνουν το βραστό τις πρωινές ώρες...

Τώρα, αν οι φίλοι μας εκεί κάτω μας βαρεθούν, και αν ξέρετε και κάποια ταβέρνα που να μας ανεχτεί, δεν θα είχα αντίρρηση να το συζητήσουμε...

Άβαταρ μέλους
Pikinos
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 29 Μάιος 2006 10:20 am
Τοποθεσία: Γερμανία
Επικοινωνία:

#10 Δημοσίευση από Pikinos »

Αγαπητέ Βασίλη,

προφανώς δεν διάβασες προσεκτικά τα γραφόμενά μου. Δεν πρότεινα πουθενά να καταργήσουμε την Κουρούτα, παρά να μαζευόμαστε όποιοι, όπως και όπου μπορούμε καλύτερα.

Έπειτα, ποιός είπε ότι έχουμε κάτι να συζητήσουμε; Εμείς 'δω παν' αποφασίζουμε και διατάζουμε! Και όσοι πιστοί, προσέλθετε! Δε φτάνει που σας χαρίσαμε (ξεφορτωθήκαμε) την Αγγελική, τολμάτε να βγάζετε και γλώσσα;! :twisted:
Von allem Geschriebenen liebe ich nur das, was einer mit seinem Blute schreibt. Schreibe mit Blut: und du wirst erfahren, dass Blut Geist ist.

Άβαταρ μέλους
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 350
Εγγραφή: 04 Μάιος 2005 10:10 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

#11 Δημοσίευση από ΑΓΓΕΛΙΚΗ »

Ειχα γραψει κι εγω κατι πριν λιγες μερες αλλα φαινεται επεσε πανω στην ωρα που "επεφτε" η σελιδα και δε περαστηκε.

Βασικα ελεγε αυτα που λεει κι ο Μπιλ. Κι εμενα δε με βολευει το μερος, ειναι οντως μακρια, αλλα αν ησασταν σε καποια απο τις προηγουμενες μαζωξεις θα καταλαβαινατε. Εγω θελω να συνεχισουμε να μαζευομαστε εκει. Το εχω συνδυασει με πολλες ευχαριστες αναμνησεις και χαλαλιζω τον κοπο να παω και να ρθω, ειναι δε ευκαιρια να βλεπουμε φιλους που λογω αποστασης δε βλεπουμε συχνα, ασε που δε συχναζουν πια στη σελιδα.

Απο κει και περα, ας μαζευομαστε και αλλου. Ακομα καλυτερα! Αρκει να λειπει ο Πικινος και ολα τα αλλα φτιαχνονται! :twisted: :twisted: :twisted:

ΘΑΝΑΣΗΣ
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: 23 Απρ 2005 08:30 am
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΧΑΝΙΑ

#12 Δημοσίευση από ΘΑΝΑΣΗΣ »

Αν εξασφαλίσετε την απουσία του Πίκινου έρχομαι και γω όπου νάναι
Η ΖΩΗ ΚΥΛΑΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ

Απάντηση

Επιστροφή σε “Συναυλίες - Εκδηλώσεις”