Προς Admin: Μπράβο και καλή συνέχεια!!!

Απόψεις σας για τη σελίδα, προβλήματα που εντοπίζονται, σχόλια, παρατηρήσεις
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

Προς Admin: Μπράβο και καλή συνέχεια!!!

#1 Δημοσίευση από bill1961 »

Κάμποσες αλλαγές είδαμε τελευταία στη σελίδα, με σημαντικότερη τις "παραγγελιές" για το ράδιο, αλλά και τις αλλαγές στον τρόπο εμφάνισης των αποτελεσμάτων της αναζήτησης.
* Για το ράδιο, τι να πω: Μπράβο και πάλι μπράβο, εξαιρετικό!!!
* Για τα αποτελέσματα της αναζήτησης, νομίζω μπορείτε κάνετε κάποιες βελτιώσεις : Για παράδειγμα η στήλη "ΓιαΡάδιο" να μην είναι η πρώτη στήλη του πίνακα, αλλά η τελευταία (όποιος κάνει αναζήτηση, θέλει πρωτίστως να βλέπει τους τίτλους των τραγουδιών και μετά όλα τα άλλα). Επίσης τα Σχόλια να μη ξεκινάνε από την πρώτη στήλη του πίνακα αλλά από τη δεύτερη. Κυττάξτε την εικόνα που στέλνω, για να γίνει περισσότερο κατανοητό αυτό που λέω:

Εικόνα

Και οι δύο προτάσεις νομίζω πως θα βελτιώσουν την "αναγνωσιμότητα" των αποτελεσμάτων.

dimb.bit
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 30 Οκτ 2005 12:40 am
Τοποθεσία: Italia

ολα τα τραγουδια.

#2 Δημοσίευση από dimb.bit »

καλησπερα παιδες. επιστρεφοντας απο τις διακοπες του πασχα προσεξα ριζικες αλλαγες στον καταλογο των τραγουδιων. φαινονται ολα πολυ ωραια. εχω μια συνδεση στα 10mbps και κατεβαζω απο τον μαρτη, ολα τα τραγουδια. τωρα το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να δω τον καταλογο με ολα τα τραγουδια και μπερδεψα την σειρα κατεβασματος. (τα κατεβαζα ανα ημερομηνια upload). το δευτερο προβλημα ειναι οτι σε δυο μερες μετακομιζω και αντιο σουπερ συνδεση. ειχαν μεινει καμια 1000αρα κομματια. υπαρχει τροπος να δω σε μια σελίδα ολα τα τραγουδια? ευχαριστω
δημητρης

sachtar
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006 12:28 am

#3 Δημοσίευση από sachtar »

Με την νέα μορφή του πίνακα δεν βγαίνουν τα κουτάκια για το σημάδεμα των διπλών ενώ το κουμπί (αποστολή αναφοράς) συνεχίζει να υπάρχει...

Να πω ακόμα ότι προσωπικά με βόλευαν περισσότερο οι διαχωριστικές γραμμές του πίνακα σε γραμμές και στήλες αλλά δεν θα φαρμακωθώ κιόλας αν έτσι (χωρίς γραμμές) αρέσει στους περισσότερους.

Άβαταρ μέλους
yiannakis
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 17 Φεβ 2005 04:23 am

#4 Δημοσίευση από yiannakis »

Πολλά συγχαρητήρια κι από μένα.
Συμφωνώ απόλυτα με bill1961 (μες στο μυαλό μου ήταν).
Προτείνω και πάλι, αν είναι εφικτό, να προστεθούν και 2 στήλες ακόμα (επειδή βλέπω πως έχει περιθώρια πλάτους η σελίδα)
ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ _ 2
ΕΤΑΙΡΙΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ
Kαι σιγά-σιγά να τις γεμίσουμε. Θα γίνει μια τέλεια βάση δεδομένων με ταξινόμηση σε πολλά πεδία.

Το έντονο σιελ μόνο βγάζει μάτι. Λίγο σε πιο "σκοτωμένο" χρώμα θα 'ταν πιο ήρεμο.

Νάσαστε όλοι καλά.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
bill1961
συντονιστής<br>(03/2008 ως τώρα)
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: 10 Μάιος 2005 11:51 pm
Τοποθεσία: Ηγουμενίτσα

#5 Δημοσίευση από bill1961 »

:oops:
Φυσικά έχει δίκιο ο yiannakis για τα χρώματα.

Άβαταρ μέλους
max
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2004 01:08 pm
Τοποθεσία: Αλλού
Επικοινωνία:

#6 Δημοσίευση από max »

Τώρα είναι καλύτερα , ακόμα δεν δουλεύουν τα κουτάκια για το σημάδεμα διπλών .Όσο για τη διαχωριστική γραμμή θα το κοιτάξω.

Άβαταρ μέλους
Σωτήρης
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 22 Αύγ 2005 06:05 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

#7 Δημοσίευση από Σωτήρης »

Μάκη, μια και το φτιάχνεις, κοίτα και κάτι άλλο... Νομίζω πως αν κάνεις αναζήτηση μέσω uploader, σου βγάζει την παλιά φόρμα, με τα κουτάκια!

Απάντηση

Επιστροφή σε “Η δική σας γνώμη”