ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΕ CD

"Κονσούλτο"
Απάντηση
Μήνυμα
Συγγραφέας
NIKOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 13 Σεπ 2004 12:05 pm
Τοποθεσία: Περιστέρι

ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΕ CD

#1 Δημοσίευση από NIKOS »

Εδώ και καιρό με απασχολεί ένα ζήτημα με τα τραγούδια όπως και πολλούς από εδώ μέσα
Είναι πολλοί αυτοί που δεν έχουν συνδέσεις γρήγορες και γνώσεις για προγράμματα που κατεβάζουν μαζικά(αν και απ'ότι έχω δει τελευταία αυτό καταργήθηκε)
Εγώ παλιότερα είχα κάνει μια προσπάθεια και είχα κατεβάσει κοντά 2,5 GB τραγούδια.Με ευνοούσαν οι συνθήκες τότε βέβαια, ενώ τώρα όχι.
Τώρα δεν μπορώ να κατεβάσω και σκεφτόμουνα μήπως στο κάμπινγκ μπορεί κάποιος να γράψει τα τραγούδια σε κανα δυο dvd και να τα δώσει και σε άλλους που έχουν το ίδιο πρόβλημα.Εννοείται οτι θα καταβληθεί το σχετικό αντίτιμο για τον κόπο του ανθρώπου που θα κάνει αυτήν την κίνηση

Επίσης κάτι που με στεναχώρησε στην πρώτη συνάντηση στην Αθήνα και σε σχετική κουβέντα που είχα με άλλον συμφορουμίτη( του οποίου ούτε θυμάμαι το nickname ούτε και θα ήταν απαραίτητο να το αναφέρω) μου είχε πει οτι είχε κάνει τόσο κόπο να τα κατεβάσει και δεν τα δίνει σε άλλον.

Αν κάποιος έχει διαφορετική άποψη θα με ευνοούσε και θα με χαροποιούσε ιδιαίτερα.Επίσης και αυτά που έχω κατεβάσει αν κάποιος ενδιαφέρεται να βγάλω μια λίστα και να του τα γράψω

Άβαταρ μέλους
markos4
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2005 07:30 pm
Τοποθεσία: ΑΜΑΛΙΑΔΑ

τραγούδια σε cd

#2 Δημοσίευση από markos4 »

Νίκο καλημέρα.... Πες σε ποιά τραγούδια αναφέρεσαι.... Άν ενοείς αυτά που ανεβάζουν τα μέλη του forum εγώ έχω επιλέξει κάποια και τα έχω γράψει σε 30 cd των 25 κομματιών.... Άν τα θέλεις μπορώ να σου τα γράψω και να στα δώσω....Στο camping μπορείς να τα δείς (για να μην ανεβάζω τίτλους) και να τα πάρεις....

NIKOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 13 Σεπ 2004 12:05 pm
Τοποθεσία: Περιστέρι

#3 Δημοσίευση από NIKOS »

Κατ'αρχην σε ευχαριστώ για το άμεσο ενδιαφέρον σου!
Εγώ είχα κατεβάσει από κάθε ερμηνευτή όλα τα τραγούδια που υπήρχαν πριν από ένα χρόνο, αλλά από τότε έχουν συμπληρωθεί πολλά τραγούδια,γι'αυτό είπα αν τα έχει κάποιος μαζεμένα τα περισσότερα να τα γράψει σε ενα-δυο dvd

Στο καμπινγκ θα βρεθούμε και θα σου φέρω και ένα dvd με τα τραγούδια που έχω επειδή ανταποκρίθηκες άμεσα

Άβαταρ μέλους
georgalasg
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 28 Σεπ 2004 11:41 am
Τοποθεσία: Καλαμάτα - Κυπαρίσσι Λακωνίας

#4 Δημοσίευση από georgalasg »

Γεια σου ρε ΝΙΚΟ με τις ωραίες ιδέες σου.
Ναι ρε παιδια που να τα κατεβάσουμε όλα.
2-3 DVDάκια και απο χέρι σε χέρι
Ταβέρνα η Σκάλα του Μιλάνου Βόλος
Η αυθεντική μουσική

Τρίχορδο και ξερό ψωμί

NIKOS
More than 50 posts user
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 13 Σεπ 2004 12:05 pm
Τοποθεσία: Περιστέρι

#5 Δημοσίευση από NIKOS »

Είχα μια προσφορά από χρήστη του site θα πάρω τα dvd και θα τα δώσω σε όποιον τα θέλει
Να τα πάρω όμως πρώτα από τον άνθρωπο.
Ευχάριστώ και πάλι τον φίλο που προθυμοποιήθηκε να μου δώσει τα dvd

Μιχαήλ
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 14 Μαρ 2006 11:44 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

#6 Δημοσίευση από Μιχαήλ »

Παιδιά,σωστό το θέμα.Εγω συμπληρώνω τη συλλογή μου που έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό,με κατά συνθέτη κατεβάσματα.Οντως είναι χρονοβόρο,και άν συντονιστούμε στην ανταλλαγή είμαι μέσα.

Άβαταρ μέλους
georgalasg
More than 150 posts user.
Δημοσιεύσεις: 237
Εγγραφή: 28 Σεπ 2004 11:41 am
Τοποθεσία: Καλαμάτα - Κυπαρίσσι Λακωνίας

#7 Δημοσίευση από georgalasg »

Απλά θα πρέπει τα τραγούδια να έχουν σωστό τίτλο (ονομα τραγουδιου και συνθέτη οπωσδήποτε). Ισως και κάποια άλλα στοιχεία ώστε να έιναι σωστή η συλλογή
Ταβέρνα η Σκάλα του Μιλάνου Βόλος
Η αυθεντική μουσική

Τρίχορδο και ξερό ψωμί

Απάντηση

Επιστροφή σε “Κουβεντούλα”